دستگاه رست قهوه

هفته ها و یا حتی ماه ها قبل از اینکه پا به کافی شاپ بگذارید و یا در منزل برای خود فنجانی قهوه دم کنید، رست دانه های قهوه انجام می شود. رست به معنی فرآیند بو دادن یا برشته کردن دانه های قهوه است، که توسط دستگاه رست قهوه صورت می پذیرد. رست کردن فرآیندی حساس است که نیاز به دقت و تخصص فراوان دارد. جالب است بدانید مدت زمانی که دانه های قهوه رست می شوند بر روی رنگ و طعم قهوه ی شما تاثیر می گذارد. رست دانه های قهوه در هونام با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های رست انجام می شود.

دستگاه تخصصی رست قهوه هونام

دستگاه رست قهوه مدل

” CRAFTMASTER CM2 “

این رستر یک دستگاه رست قهوه با کیفیت و عالیست و در کافی شاپ ها نیز می توان از آن استفاده کرد. این دستگاه ظرفیت رست 8 کیلوگرم قهوه را در ساعت دارد و به سرعت قهوه رست شده را خنک می کند.

تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار آسان است و مجهز به سیستم تنظیم دستی جریان هوا در 5 حالت مختلف است.

برای خرید این دستگاه و اطلاع از قیمت ها روی مدل دستگاه کلیک کنید.

 

دستگاه رست قهوه مدل

” CRAFTMASTER CM6 “

دستگاه رست مدل CM6 یکی از بهترین تجهیزات برای رست قهوه محسوب می شود و رست قهوه را به شکلی تخصصی و با کیفیت انجام می دهد

این دستگاه برای کافی شاپ ها و سازمان های تجاری مناسب است.

قابلیت تنظیم جریان هوا به صورت دستی در این دستگاه وجود دارد. خنک سازی دانه های قهوه در این رستر توسط یک موتور مجزا در کمتر از 3 دقیقه انجام می شود.

این دستگاه دارای حالت اتوماتیک با سیستم هشدار صوتی متصل به هر مشعل است و هر مشعل  قابلیت تنظیم شدن دما را دارد.

برای خرید این دستگاه و اطلاع از قیمت ها روی مدل دستگاه کلیک کنید.

 

دستگاه رست قهوه مدل

” CRAFTMASTER CM12 “

این دستگاه رستری بسیار قوی و با ظرفیت بالاست که بیشتر برای اهداف تجاری بزرگ در خصوص رست قهوه مورد استفاده قرار می گیرد.

این رستر قابلیت رست 380 کیلوگرم قهوه در 8 ساعت را دارد و تنظیم جریان هوا به صورت دستی در آن امکان پذیر است.

فرآیند خنک کردن قهوه رست شده در این دستگاه توسط یک موتور مجزا در کمتر از 3 دقیقه انجام می شود. علاوه بر این قابلیت خنک سازی همزمان با رست هم در این رستر وجود دارد.

این دستگاه رست قابلیت تنظیم در حالت خودکار برای هر مشعل را داراست و مجهز به سیستم هشدار صوتی است. همچنین دارای سیکلون خنک کننده داخلیست.

برای خرید این دستگاه و اطلاع از قیمت ها روی مدل دستگاه کلیک کنید.

 

دستگاه رست قهوه مدل

” CRAFTMASTER CM30 “

دستگاه رست قهوه CM30 دستگاهی پر قدرت با ظرفیت بالاست که برای اهداف تجاری گسترده رست قهوه گزینه مناسبی است. این دستگاه قابلیت رست قهوه بیش از 120 کیلوگرم در ساعت را دارد.

این رستر مجهز به صفحه نمایش لمسی جهت مانیتورینگ دما و مشعل هاست. علاوه بر این دو سیکلون مجزا دارد؛ یک سیکلون که متصل به جریان هوا برای درام و دیگری متصل به فن خنک کننده است.

زمان خنک سازی قهوه های رست شده در این دستگاه رستر در کمتر از 3 دقیقه انجام می شود و قابلیت رست و خنک سازی همزمان قهوه هم درآن وجود دارد.

تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار راحت است. این رستر حرفه ای علاوه بر این ها مجهز به سیکلون خنک کننده داخلی،  قابلیت تنظیم دستی جریان هوا در 5 حالت و سیستم کنترل و قرائت فشار هم هست. بیشتر بخوانید: رست قهوه چیست؟

شما می توانید برای آگاهی از اطلاعات تخصصی دستگاه ها و همچنین نحوه خرید آنها به فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید.