درباره هونام - گروه تجاری هونام ، واردات ، صادرات و تولید قهوه اسپشیال و انواع طعم دهنده ها

درباره هونام

«هونام» یک راه حل همه جانبه برای تهیه قهوه است. مشتریان ما، چه روزانه و چه سالانه  به قهوه احتیاج داشته باشند، دیگر نیازی به سروکار داشتن با تامین کنندگان متعدد و مختلف نخواهند داشت. چرا که شرکت قهوه هونام به صورت همه جانبه از صفر تا صد در خدمت مشتریان خود است.

ما به صورت تمام و کمال از طریق دوره های آموزشی مجاز و شناخته شده، مشغول کمک کردن به دوستداران قهوه هستیم. هونام جایی است که فراگیران و بازدیدکنندگان ما، می توانند رست کردن دانه های قهوه را از نزدیک مشاهده کنند.

محل رست دانه قهوه ی ما، در تنها شهرک صنعتی واقع در تهران، شهرک صنعتی کاوه انجام می شود. خوشبختانه ارتباط ما با بهترین مزارع و تامین کنندگان قهوه دنیا، باعث شده است به با کیفیت ترین دانه های قهوه دست پیدا کنیم که به وسیله دستگاه «پروبت» رست می شوند.

ما خوشحالیم که توانایی خود را در ارائه خدمات کامل به مشتریان خود اعلام می کنیم. مشتریان ما چه به قهوه سبز احتیاج داشته باشند و چه قهوه ی رست شده، ما اینجا هستیم که برای آن ها خدمات لازم را فراهم کنیم.

شكل گيری شرکت قهوه هونام از جایی شروع شد كه تیم جوان ما با تكيه بر حداكثر تلاش و دانش به روز خود، تصميم گرفت كه بر توانمندی و نيروی جوان خود تكيه كرده و همكاری خود را با جوانان اين مرز و بوم اعلام  كند.

گروه تجاری هونام افتخار می کند که در صنعت قهوه ایران پیشگام است و بیش از 12 سال با نام تجاری ” بن کفه پارس ” تجربه حضور در بازار قهوه ایران را دارد. ما همه امکانات لازم را در اختیار داریم تا بتوانیم به مشتریان خود بهترین و استثنایی ترین خدمات را ارائه بدهیم.

شعار ما این است: قهوه بهتر از خدمات، خدمات بهتر از قهوه