اسپرسو سازهای صنعتی ROCKET , اسپرسو ساز صنعتی , اسپرسو

اسپرسو سازهای صنعتی

ROCKET

اسپرسو ساز صنعتی سری R9

جستجو برای تهیه یک اسپرسوی حرفه ای تلاش بی پایانی است …

مهندسان Rocket در طراحی اسپرسو ساز R 9 تمام تلاش خود را برای افزایش ثبات دمای آب با استفاده از سیستم کنترل PID در چند دیگ بخار زد زنگ به کار گرفته اند.

تکنولوژی ” مبدل فشار ” برای کاهش زمان بازیابی فشار بخار مورد استفاده قرار گرفته است. این موضوع در کافه هایی با حجم بالا بسیار مهم بوده و به همین دلیل سری R 9 از این تکنولوژی فوق العاده بی بهره نمانده است .

از لحاظ زیبایی تفاوت هایی وجود دارد که این دستگاه از دیگر دستگاه های موجود در بازار مجزا می شود. یکی از این زیبایی ها قابلیت تنظیم ارتفاع دستگاه بوده که امکان تعامل بهتر باریستا با دستگاه را به دنبال دارد.

این سری از دستگاه ها دارای نمایشگر دیجیتال بوده که امکان تنظیم درجه حرارت دیگ های بخار با دقت 0.1 درجه سانتیگراد و همچنین تنظیم تایمر شات را دارد.

این سری از دستگاه ها در سه مدل 2 گروپ 3 گروه و 4 گروه ساخته شده است.

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هونام ، اطلاعات بیشتری درباره این محصول بدانید …

اسپرسو ساز صنعتی سری Boxer

یک ماشین کوچک برای کسب و کارهای بزرگ!

شرکت راکت در این سری از دستگاه های خود با استفاده از ظرفیت بیشتر دیگ بخار و کاهش ابعاد دستگاه، یک محصول خارق العاده را خلق کرده است. با استفاده از آن می توانید در جایگاهی کوچک، بیشترین کاربری را ببرید.

طراحی زیبا ، عملکرد سریع و حفظ فشار دستگاه در هنگام کار از جمله ویژگی های مهم این دستگاه می باشد.

هم اکنون شما می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاه اینترنتی هونام ، از شرایط خرید و اطلاعات بیشتر دستگاه آگاه شوید …

دستگاه اسپرسو ساز دستی سری RE S

ماشین آلات 2 ، 3 و یا 4 گروپ تجاری RE S برای کسب و کار حرفه ای …

به همان صورت که تقاضا برای خرید قهوه اسپشیال در سراسر جهان رو به افزایش است ، تقاضا برای عملکرد بهتر ماشین های اسپرسو توسط باریستا ها نیز رو به افزایش می باشد.

ما باور داریم که ثبات درجه حرارت دستگاه یکی از مهمترین عوامل طراحی یک دستگاه اسپرسو ساز می باشد. به همین دلیل دستگاهی با سیستم ترموسفر بسیار دقیقی را ارائه داده ایم.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هونام از مشخصات فنی محصول و همچنین نحوه خرید آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی سری RE A

ماشین آلات اسپرسو سری RE یک دستگاه استثنایی و ساخته شده از باکیفیت ترین قطعات می باشد. در این سری از دستگاه ها برای اطمینان از کنترل مطلوب گرما ، از فناوری قابل تنظیم دیجیتال استفاده شده است.

ما اعتقاد داریم که ثبات درجه حرارت یکی از مهمترین عوامل طراحی ماشین اسپرسو است. RE A با معماری خاص خود و سیستم ترموسیفون برتر برای ثبات و عملکرد تولید می شود.

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هونام ، درباره مشخصات فنی محصول و نحوه خرید آن اطلاعات کسب نمایید.