اسپرسو سازهای خانگی

ROCKET

دستگاه اسپرسو ساز خانگی مدل R 60V

به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R60V با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد.

سیستم هوشمند این دستگاه در پروفیل موتوری اسپرسو با استفاده از یک روش پنج مرحله ای این امکان را می دهد که استخراج به فواصل زمانی مختلف تقسیم بندی شود. هر کدام از این فواصل باعث یک فشار متفاوت برنامه ریزی شده در بالا یا پایین پمپ می شود و بسته به نوع قهوه طعم و عطرهای بی نظیری برای شما خلق می کند.

یکی از قابلیت های منحصر به فرد اسپرسو سازهای خانگی ROCKET جعبه ارتباطی راکت می باشد. این جعبه به شما اجازه می دهد تا تنظیمات را از طریق یک سیستم کنترل از راه دور یا وای فای مشاهده نمایید که دما ، فشار و زمان استخراج را در به طور واقعی نشان می دهد.

می توانید برای کسب مشخصات فنی و نحوه خرید دستگاه ها ، به فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید .

دستگاه اسپرسو ساز خانگی مدل R 58

به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R 58V با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد.

دیگ های فشار دوگانه که با فناوری PID کنترل می شوند به صورت مستقل عمل می کنند و این امر موجب استخراج بهیه اسپرسو از هر نوع قهوه با هر نوع رستی شود. فناوری PID به معنای تنظیم دقیق درجه حرارت گروپ و ثبات بی نظیر سطح دما است.

پمپ چرخشی این دستگاه به همراه مخزن آب مجزا ، کار با این دستگاه را ساده کرده است. البته کار به همین جا هم ختم نمی شود و اگر شما یک باریستا با مصارف بالا هستید این امکان برای شما فرآهم است که پمپ را مستقیم به شیر آب وصل نمایید.

همچنین عملکرد این دستگاه از جعبه ارتباطات راکت کنترل می شود که در یک سمت دستگاه قرار دارد. شما می توانید برای راحتی کار این بخش را جدا کنید!

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه و نحوه خرید آن به وبسایت فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید.

اسپرسو ساز دستی مدل Appartamento

دستگاه Appartamento یک دستگاه جمع و جور و در عین حال حرفه ای می باشد که برای محیط های کوچک طراحی شده است. مهندسان شرکت Rocket ، چیدمان اجزای داخلی را بهینه سازی کرده و به صورت شگفت انگیزی بر کیفیت دستگاه افزوده اند.

استفاده از یک پمپ چرخشی باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند.

هم اکنون شما می توانید برای کسب اطلاعات تخصصی دستگاه و نحوه خرید آن به وبسایت فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید.

اسپرسو سازهای دستی سری Evoluzione-R

ویژگی های گرفته شده از محدوده ماشین آلات اسپرسو ساز تجاری در سطح جهان، ما را به تکنولوژی به نام Evoluzione می رساند. این سری از دستگاه ها به طور تخصصی طراحی شده است که به طور معمول فقط در اسپرسو سازهای صنعتی یافت می شوند.

اکنون با سیستم کنترل دمای PID ، دیگ های عایق شده و صفحات 9 میلی متری دیگ ها و دیواره ها ، دما ثابت مانده و کنترل دما نیز ساده تر می شود.

استفاده از یک پمپ چرخشی باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند.

این سری از دستگاه های اسپرسو سازهای خانگی ROCKET در دو سبک Giotto یا Mozzafiato ارائه می شود. تفاوت این دو مدل فقط در ساختار ظاهری بوده و تمام اجزا و قابلیت های آنها یکسان می باشند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط خرید این دستگاه به وبسایت فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید.

دستگاه اسپرسو ساز خانگی سری Type V

سری Type V در دو سبک مختلف ارائه شده و این دو سبک فقط در شکل ظاهری تفاوت دارند و اجزای داخلی دستگاه یکسان می باشد. هر دو دستگاه از تکنولوژی کنترل دمای PID پیروی می کنند.

تکنولوژی کنترل دمای PID با استفاده از 4 سیگنال مختلف پارامتری ، گرمای ثابتی را ایجاد کرده و باعث بهینه سازی نتایج قهوه در فنجان می شود.

یک نمایشگر درجه حرارت قابل تنظیم، کاربر را قادر می سازد تا دمای مختلفی را برای انواع قهوه تنظیم نماید و بر اساس نوع قهوه و سبک رست ، دما و فشار آب را تنظیم نماید.

دو مدل Giotto و Mozzafiato از سری دستگاه های Type V به کمک شما می آید و تمام نیاز های شما را بر آورده می سازد تا برای تهیه یک اسپرسو حرفه ای در منزل خود نیاز به وسایل متعددی نداشته باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط خرید این دستگاه به وبسایت فروشگاه اینترنتی هونام مراجعه نمایید.